1/2024 | Świat DRUKU Nowe horyzonty uszlachetniania druku w 2024 r.: lakierowanie holograficzne i kompostowalne folie celulozowe

Artykuł omawia nowe trendy w polskim przemyśle drukarskim, skupiając się na lakierowaniu holograficznym i kompostowalnych foliach celulozowych. Te innowacje nie tylko poprawiają jakość wydruków, ale także wpisują się w zrównoważony rozwój. Lakierowanie holograficzne zapewnia elegancję i ochronę przed podróbkami, podczas gdy folie celulozowe są ekologiczne i biodegradowalne. Ich stosowanie otwiera nowe perspektywy dla przemysłu drukarskiego w Polsce, umożliwiając oferowanie unikatowych rozwiązań estetycznych oraz aktywne uczestnictwo w ruchu na rzecz środowiska. Te technologie stają się nie tylko trendem, ale również koniecznością, odpowiadając na oczekiwania klientów i zwiększając atrakcyjność usług. Możemy być liderem w innowacjach w tej dziedzinie.

 

 

 

Multifol z przyjemnością wykonał również okładkę uszlachetnioną lakierem holograficznym. Ta innowacyjna technologia zapewnia nie tylko estetykę, ale także ochronę przed podróbkami, co jest istotne dla wydawnictw i firm, które chcą wyróżnić się na rynku. Lakier holograficzny dodaje okładce elegancji i nowoczesności, co może przyciągnąć uwagę odbiorców oraz zwiększyć wartość percepcyjną publikacji.