„Akademia uszlachetniania druku” - tym razem dla producenta kosmetyków typu „premium”.

„Akademia uszlachetniania druku” - tym razem dla producenta kosmetyków typu „premium”.

14 czerwca 2018 r. w siedzibie firmy Multifol w Krakowie odbyło się szkolenie dla pracowników firmy reprezentującej markę Dr Irena Eris.

Warsztaty dotyczyły możliwości zastosowania uszlachetniania druku w przypadku opakowań przeznaczonych dla eksluzywnego brandu. Prowadzący spotkanie prezes zarządu Multifol - Janusz Kuzioła poruszył najistotniejsze aspekty, na które należy zwrócić uwagę w przypadku łączenia różnych technik zdobienia druku, jak również przedstawił najbardziej innowacyjne rozwiązania oferowane przez Multifol.


Lakierowanie holograficzne - jeden z niszowych sposobów uszlachetniania druku wzbudził spore zainteresowanie wśród obecnego audytorium. Merytoryczne pytania oraz fachowa wymiana doświadczeń o opinii to jeden z charakterystycznych elementów „Akademii uszlachetniania druku” oferowanej przez Multifol. Tym razem również mieliśmy wielką przyjemność spotkania z fachowcami reprezentujących znaną w Polsce markę, odpowiedzialnymi za tworzenie i rozwój m.in. opakowań.


Każdy z uczestników warsztatów otrzymał certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, a co najważniejsze poszerzył swoją dotychczasową znajomość uszlachetniania druku o nowe sposoby, co jak wierzymy w przyszłości przeniesie się na interesujące projekty.


Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za merytorycznie spędzony czas, a także zapraszamy wszystkich Państwa, którzy zainteresowani byliby podobnym szkoleniem do kontaktu z naszą firmą.
Zespół Multifol