Akademia uszlachetnienia druku dla studentów ASP w Krakowie

Multifol wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz potrzebom rozwoju świadomości technik uszlachetniania druku przeprowadza coraz więcej szkoleń. Ostatnim ze szkoleń przeprowadzonych w ramach "akademii uszlachetniania druku" było wyjątkowo interesujące seminarium przeprowadzone dla studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

 

 

Prowadzący z ramienia Mutifol, Tomasz Krzyżanowski przedstawił najbardziej innowacyjne techniki zdobienia druku takie jak lakierowanie holograficzne, twin effect czy laser effect ale również bardziej powszechne metody takie jak: hot-stamping czy laminowanie.

Cieszymy się z coraz większego zainteresowania sposobami uszlachetniania druku, zarówno wśród branży poligraficznej (lepsza znajomość różnych technik uszlachetniania druku stwarza większe możliwości sprzedażowe we współpracujących z nami drukarniach) jak również w sektorach powiązanych takich jak marketing, czy w agencjach kreatywnych.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych szkoleniami do kontaktu i dziękujemy dotychczasowym słuchaczom za poświęcony czas. Wierzymy, że przekazana wiedza będzie stwarzała w przyszłości nowe możliwości i doprowadzi do sukcesów na polu zawodowym.

Zespół Multifol