Kolejni pracownicy firmy Multifol wyróżnieni

W rozwoju firmy Multifol ogromne znaczenie ma ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników oraz docenianie zasłużonych i sprawdzonych ludzi. Dlatego niezmienie nam miło, iż kolejni nasi pracownicy otrzymali wyróżnienie Largitores Luminis przyznawane przez Stowarzyszenia Przedsiębiorców Poligrafii Kraków.

W uzasadnieniu wniosku Pana Pawła wskazano : 

Pan Paweł jest znakomitych fachowcem w zakresie lakierowania UV na maszynach sitodrukowych. Będąc jednym z pierwszych pracowników firmy miał możliwość poznania wielu jednostek ze zmieniającego się parku maszynowego o różnym stadium zaawansowania technologicznego. Na przestrzeni lat wykazał się bardzo dobrą umiejętnością obsługi zarówno tych najbardziej podstawowych jak i również bardzo nowoczesnych i skomplikowanych maszyn. Dzięki swojej dokładności i systematyczności sprawdził się znakomicie jako fachowiec, a także szkoleniowiec kolegów z pracy o krótszym stażu.

 

Z kolei drugi z pracowników Pan Rafał to doświadczony pracownik firmy, który na przestrzeni ponad 15 lat pracy wykazał się wielokrotnie umiejętnościami realizacji skomplikowanych zleceń. Jest pracownikiem z nieprzeciętnymi umiejętnościami, wykazującym się sumiennością w realizacji powierzonych mu projektów. Dzięki swojemu doświadczeniu potrafi w sposób precyzyjny, a także kompleksowy wykonać zarówno codzienne obowiązku, jak także zlecenia trudne i rzadko spotykane.

Serdecznie gratulujemu Panom ich wyróżnień i pokładamy nadzieję w dalszej dobrej współpracy na przestrzeni najbliższych lat.