Multifol 20 lat działalności

 

Własna innowacyjna hala produkcyjna, największa kompleksowa ilość metod zdobień druku zgromadzonaw jednym miejscu w Polsce, kilkudziesięciu pracowników i dziesiątki milionów wykonanych zleceń napawa nas dumą. To dzięki trafnym decyzjom biznesowym, zaangażowaniu pracowników oraz przede wszystkim Państwa zaufaniu mogliśmy i jak wierzymy, nadal możemy się rozwijać. 

Cieszymy się bardzo, iż mogliśmy przecierać szlaki w zakresie uszlachetniania druku w Polsce. Początki nie były łatwe, a warunki zarówno rynku jak i jakości pracy znacząco odbiegały od dzisiejszych. Mimo wszystko z wielką przyjemnością wspominamy tamte czasy, kiedy zaczynaliśmy z jedną maszyną foliującą marki D&K system 27. 

Obecnie Multifol stał się marką rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i w Europie, a wykonywane przez nas zlecenia znalazły się na półlach sklepowych setektysięcy sklepów. Realizujemy niemal wszystkie dostępne w Polsce metody zdobienia druku - m.in. lakierowanie holograficzne, strutkraulne, UV, brokatowanie, hot-stamping, wycinanie, tłoczenie, kalandrowanie, perforowanie, foliowanie zarówno na mokro jak i na gorąco, a także wiele innych.

20 lat działalności firmy to także szereg nawiązanych znajomości z których jesteśmy dumni. Przez ten okres nadal czujemy pasję do wykonywanych zadań, a najwyższa jakość i zadowolenie klienta stały się naszym przesłaniem od początku działanie i pozostaną nim nadal.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za powierzone prace, pracownikom za włożony wisiłek oraz Bogu za opatrzność.

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą firmą oraz liczymy, iż dalsze lata współpracy będą skutkowały wieloma sukcesami.