Multifol na Targach IPEX 2014

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie uszlachetniania typu premium, mieliśmy okazję porozmawiać z przedstawicielami najbardziej znanych i pionierskich firm zajmujących się wdrażaniem technologii i produktów o znakomitych właściwościach uszlachetniających. 
Choć targi w tym roku były zdecydowanie mniejsze niż w latach ubiegłych, to nie zabrakło firm prezentujących świeże pomysły stanowiące odpowiedź na zmiany jakie dynamicznie zachodzą we współczesnej poligrafii.


Jakub Kuzioła IPEXIPEX to również niezwykła okazja do porozmawiania w cztery oczy z dotychczasowymi kontrahetami i dostawcami, z którymi na codzień możemy rozmawiać wyłącznie za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Cenne wymiany doświadczeń i nowe pomysły na rozwój naszej firmy stanowią nieodzowny motor napędowy i zachęcają do wdrażania rozwiązań o najwyższym standardzie światowym.

Mamy nadzieję, iż w niedługiej przyszłości będziemy mogli jako jedni z pierwszych w Polsce zaprezentować nowe i w naszym przekonaniu niezwykle atrakcyjne metody uszlachetnień.

Wszystkim naszym rozmówcom i partnerom biznesowym, z którymi mieliśmy okazję spotkać się na targach IPEX dziękujemy za serdeczne przyjęcie!