Podziękowania za odwiedziny stoiska Multifol podczas targów Pac­ka­ging In­no­va­tions

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska wszystkim Państwu, którzy znaleźliście czas chociaż na krótką rozmowę oraz zainteresowanie oferowanymi przez nas usługami uszlachetniania druku.

Tegoroczne targi uważamy za bardzo udane. Ilość osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami dla rynku opakowań z zakresu uszlachetniania druku napawa nas wielką radością. 

Od lat staramy się przekazać klientom wizję nowoczesnego i dobrze uszlachetnionego projektu opakowania. Prezentowane przez nas sample oraz materiały reklamowe przyciągnęło wzrok bardzo wielu zainteresowanych osób. Mamy nadzieję, iż w dalszym ciągu będziemy współpracować z dotychczasowymi klientami z którymi odnowiliśmy relację biznesowe ale również przekujemy nowo nawiązane kontakty w długotrwałą i owocną współpracę w przyszłości.

W celu poszerzenia informacji odnośnie oferowanych przez nas technik uszlachetniania druku zapraszamy Państwa szczególnie na organizowane przez nas cyklicznie spotkania z serii "Akademii Uszlachetniania Druku". Dostępność terminów oraz dokładną agendę proszę sprawdzić przez zakładkę kontakt

Dziękujemy wszystkim Państwu!

Zespół Multifol