Podziękowania za uczestnictwo w warsztatach

Warsztaty "Jak opakować brandy", które odbyły się w dniu 09.04.2015. w Sali B w hali EXPO w Warszawie zgromadziły znaczną ilość specjalistów i brand managerów zainteresowanych tematem opakowań. Niniejsze warsztaty były imprezą towarzyszącą podczas  Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations 2015 – największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodnie

 

 

 

 

Zarządzanie marką to wyjątkowo ważny aspekt działalności przedsiębiorstw, a opakowanie i jego właściwy wygląd stanowią istotny czynnik wpływający na poziom sprzedaży.

Po interesujących prelekacjach naszych poprzedników, Multifol przeszedł do omówienia prezentacji dotyczącej nowości i metod w zakresie uszlachetniania druku.

Prelekacja miała charakter warsztatu - dlatego też w pierwszej kolejności skupiliśmy się na wyjaśnieniu podstawowych pojęć dotyczących konkretnego zabiegu uszlachetniającego (np. foliowania, lakierowania, hot-stampingu), a w dalszym ciągu na konkretnym przykładzie omówiliśmy wybrane przykłady ilustrujące właściwe zarządzenie marką w zakresie uszlachetniania opakowań.

20150309_114736

 

Niezwykle miłym aspektem warsztatów była możliwość odpowiedzi na wiele pytań dotyczących naszej działalności. Zainteresowanie omawianymi przez nas usługami upewnia nas w przekonaniu, iż uszlachetnianie druku ma niezwykle ważną rolę w budowaniu wartości marki.

Dziękujemy za liczne przybycie. W razie dalszych pytań zapraszamy do kontatku.

Zespół Multifol