Szkolenie z zakresu hot-stampingu dla pracowników Multifol

Czy specjaliści w swojej branży potrzebują szkoleń? Odpowiedź jest oczywista! Zmieniające się technologie i rozbudowane możliwości nowego parku maszynowego wymagają ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

W związku z rozwojem technologicznym firmy Multifol zajmującej się outsourcingiem uszlachetniania druku, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie szkolenia wraz z firmą "Zenon Łapiński doradztwo biznesowe, poligrafia, szkolenia". Prelegent przyjechał do krakowskiej siedziby naszej firmy z Warszawy i przeprowadził całodzienne szkolenie dla specjalistów z zakresu hot-stampingu.

 

Dzięki pozyskanej wiedzy mamy nadzieję zrealizować większą ilość zleceń w krótszym czasie przy zachowaniu dotychczasowej wysokiej jakości naszych usług. Planujemy również pozyskać nowych klientów w szczególności w postaci drukarń etykietowych, które to wymagają szczególnie skomplikowanego złocenia. Jesteśmy przekonani, iż w chwili obecnej jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia, których nasza konkurencja odmawia realizacji.

Jeżeli posiadacie Państwo wyjątkowo precyzyjny i skomplikowany projekt, który wymaga doskonałej realizacji to zapraszamy do nawiązania kontaktu. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi zarówno dużych zleceń jak i mniejszych wolumeów dla druakarń w Polsce jak i za granicą. 

Przypominamy, iż firma Multifol dysponuje trzema maszynami do hot-stampingu w tym automatami pracującymi w formacie B2 i B1. Posiadamy również moduł tłoczenia foliami holograficznymi. Hologramy na foliach metalizowanych aplikowanych w technologii hot-stampingu z indywidualnym wzorem stosowane są jako istotne zabezpieczenia oryginalnych produktów, m.in. dla zabezpieczenia druku przed próbami fałszowania.