Warsztaty Hot-Stamping 14-15 czerwca 2014

W dniach 14-15 czerwca 2014 odbyły się  w miejscowości Cichowo,  w ośrodku "Soplicowo Filmowe" Czwarte Ogólnopolskie Warsztaty Hot-Stamping zorganizowane przez firmę Grawer Polska. W trakcie warsztatów prelegenci poruszyli wiele interesujących tematów. Firma Multifol przedstawiła prezentację "Uszlachetnione i bezpieczne opakowania". Omówiliśmy problemy migracji olejów mineralnych z kartonów oraz sposobów przeciwdziałania temu niepożądanemu wpływowi po przez zastosowanie biodegradowalnych folii celulozowych.

Poruszyliśmy temat złocenia w dużym  formacie nawet do B1, zastosowania różnych rodzajów matryc w tym w szczególności matryc strukturalnych zapewniających możliwość personalizacji oraz ochronę brandu, a także wspomnieliśmy o nowościach w dziedzinie surowców stosowanych przy niniejszej usłudze - tj. folia hot-stampingowych typu rainbow i innych.

 

 

 

Niezmiernie miło było nam przedstawić możliwości tej znakomitej techniki uszlachetniania, którą promujemy od wielu lat w Polsce. Przyjemność była tym większa, że pośród audytorium zasiadało wielu z naszych długoletnich współpracowników oraz serdecznych przyjaciół!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uwagę i mamy nadzieję, iż do zobaczenia po raz kolejny za rok!

Tymczasem zapraszamy do dalszej współpracy. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, proszę nie wahać się pytać biuro@multifol.com.pl