Multifol dziękuje za spotkania podczas Międzynarodowych Targów Książki

27-30 października 2016 r. w Krakowie odbyły się już 20 Międzynarodowe Targi Książki. Jako przedstawicieli branży poligraficznej nie mogło zabraknąć firmy Multifol. Nasi pracownicyl na stoisku Stowarzyszenia Przedsiębiorców Poligrafii prezentowali przykłady uszlachetniania druku wykonanej przez Multifol.

Wśród zaprezentowanych sampli nie mogło zabraknąć takich technik zdobienia druku jak: lakier holograficzny, Laser Effect, Twin Effect, lakierowanie strukturalne i inne klasyczne metody stosowane w naszym zakładzie.

 

Z przyjemnością dyskutowaliśmy z przedstawicielami firm wydawniczych, drukarni oraz wszystkimi zainteresowanymi odwiedzającymi nasze stoisko. Wierzymy, że szerzenie świadomości w zakresie możliwości uszlachetniania druku przyczyny się do coraz ciekawszych projektów, które zwiększą sprzedaż produktów uszlachetnianych.

20 Międzynarodowe Targi Książki korespondują z dwudziestą rocznicą działalności naszej firmy. Jest nam niezwykle miło móc prezentować najbardziej zaawansowane techniki outsourcingowego uszlachetniania druku podczas tak ważnej imprezy czytelnictwa jaką były targi książki. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas kolejnych targów, na które już dzisiaj zapraszamy ! 

Zespół Multifol