Multifol na Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays 2014 !

Multifol na Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays 2014 !

Janusz Kuzioła i redaktor naczelny magazynu Świat Druku Pani Jolanta Ziemniak-Ronke

 

W dniach 5-7 lutego 2014 r. w Warszawie odbyły się cieszące się wielką popularnością zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających targi RemaDays.

Jako, iż tematyka była dla nas wyjątkowo interesująca postanowiliśmy wziąć udział w tej łączącej środowisko poligraficzne imprezie. 
Reprezentujący firmę Multifol pan Janusz Kuzioła ocenia w bardzo pozytywny sposób zarówno organizację jak i zakres prezentowanych przez wystawców usług. 
Oceniając targi pod względem liczebności wystawców należy spojrzeć pozytywnie w przyszłość poligrafii i szukać nisz pozwalających na realizowanie bardziej wyspecjalizowanych projektów.

Bardzo dziękujemy również magazynowi "Świat Druku" za rozdysponowanie egzemplarzy tego branżowego czasopisma, które tym razem mieliśmy przyjemność uszlachetniać folią holograficzną rainbow transparentną Jest to absolutna nowość na polskim rynku poligraficznym, a firma Multifol jako jedyna w Polsce posiada niniejszą folię w magazynie, dostępną od ręki. Produkt ten daje bardzo interesujący efekt opalizacji, dzięki któremu oglądając polaminowany arkusz pod różnym kontem odbiorca może dostrzec różne mieniące się kolory. W przeciwieństwie do standardowej folii rainbow metalizowanej, przeznaczonej do zadruku farbami utwardzanymi promieniowaniem UV, folią transparentną można laminować arkusze zadrukowane w sposób tradycyjny, na maszynach offsetowych. 

Wszystkim wystawcom, z którymi mieliśmy przyjemność wymienić doświadczenia poligraficzne - serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów.

Zespół Multifol