Materiały i maszyny sprzedaż

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Folie soczewkowe

 

Szanowni Państwo,

 

Mamy zaszczyt zaprezentować innowacyjne folie soczewkowe, dzięki którym możecie Państwo uzyskać niezwykle interesujący efekt 3D.

 

 

Prezentowane folie występują w dwóch wariantach i wielkościach:

Folia do laminowania na zimno (cold lamination) przeznaczona do laminowania wszelkich typów zadruków ploterowych wydrukowanymi farbami solventowymi, ecosolventowymi i innymi.

 

Zastosowania
1)  Laminowanie papieru fotograficznego 
2)  Laminowanie zadrukowanej grafiki
3)  Materiały reklamowe zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne
4)  Laminowanie opakowań
5) Laminowanie obrazów reklamowych w celu zwiększenia ich wartości w oczach potencjalnego klienta poprzez uzyskanie specjalnego efektu głębi obrazu.

  

Folia banerowa służy natomiast do bezpośredniego zadruku przy użyciu dowolnych ploterów UV.  

Folia banerowa 3D gwarantuje nietylko znakomity efekt reklamowy ale również zapewnia uzyskanie niezwykłego efektu estetycznego w postaci głębi wydrukowanych obrazów.  Zapewnia wysokiej jakości efekt reklamy bardzo przyciągający wzrok i uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowe cechy folii pozwalającej na zadruk bezpośredni oraz ekspozycję zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń dodają wartości prezentowanej folii. Wielość możliwości jej wykorzystania pozwala na zastosowanie szerokiego wachlarza usług poligraficznych bezpośrednio na folii. 

Folia banerowa tworzy nową jakość w możliwości kreacji reklamy i stanowi krok do przodu w kierunku innowacyjności i zaskoczenia niepowtarzalnym wyglądem.

 

 

           

         Jako jedyny dystrybutor niniejszych folii w Polsce, chciałabymśmy, zachęcić Państwa do zainteresowania się tym niezwykle przyszłościowym i niszowym produktem, dzięki któremu można zrealizować całkowicie świeże i poszukiwane projekty.

 

 

          

 

Jeżeli wyrażacie Państwo zgodę na przesłanie oferty handlowej lub macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące załączonym produktów proszę o kontakt pod adresem mailowym biuro@multifol.com.pl, lub za pośrednictwem zakładki kontakt