Materiały i maszyny sprzedaż

Przedmiot oferty:

Automatyczna linia do dwustronnego laminowania papieru i kartonu produkcji D&K Europe Ltd, typu TRYTON DS System B1 rok produkcji 2011 

 

 

 

Niniejszym mamy przyjemność zaprezentować naszą ofertę na używane urządzenie:

Automatyczna linia do dwustronnego laminowania papieru i kartonu produkcji D&K Europe Ltd, typu TRYTON DS System B1 rok produkcji 2011 

 

I. TRYTON DS. - automatyczna linia do laminowania marki D&K

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o bardzo wymagających użytkownikach, wykonujących aplikacje jednostronne ale także dwustronne. 

Jest to w pełni automatyczna, niezwykle wygodna dla operatora konstrukcja – uwzględniająca konieczność dostępu do dodatkowych wałków grzejnych. Zapewnia to otwarty z jednej strony bok maszyny.

Pneumatycznie regulowane wałki, energooszczędny system grzania, czytelny dotykowy ekran operatorski, niewielka przestrzeń zajmowana przez urządzenie to ogromne zalety automatycznej linii TRYTON DS.

Jednak najważniejszą rzeczą w TRYTON DS jest bez wątpienia możliwość laminowania jednostronnego tak jak w klasycznym laminatorze – oraz laminowania dwustronnego. Aby to osiągnąć wbudowano w maszynę dwa dodatkowe wałki grzejne: dociskowy, pokryty absolutnie innowacyjną mieszanką gumy z domieszką proszku specjalnych metali technicznych, podnoszących przewodność termiczną gumy oraz aluminiowy wałek wstępnego grzania pokryty specjalnym teflonem zwiększającym poślizg folii. 

 

Charakterystyka:

● wymiary: długość/szerokość/wysokość: 2480 mm(bez stołu spływowego)/1710mm/1440mmm

● waga: 1750kg

● maksymalna prędkość laminowania: 35m/min (jednostronnie), 30m/min. (dwustronnie) 

● maksymalny wymiar arkusza:: 740mm x 1050mm

● minimalny wymiar arkusza: 205mm x 297mm

● minimalna gramatura podłoża: 115g/m²

● maksymalna gramatura podłoża: 400g/m²

● zakres temperatur pracy: 80ºC- 140ºC

● panel dotykowy

● stalowy, chromowany cylinder 

● dokładność podawania arkuszy: ±2,0mm

● skuteczna, regulowana listwa łamiąca

● kompaktowa konstrukcja urządzenia

II. Cena urządzenia (specjalna)

Cena TRYTON DS.:

     używana automatyczna linia do dwustronnego foliowania typu Triton DS marki firmy D&K,  (podajnik, laminator wraz z separatorem arkuszy formatu B1,   oraz automatyczny wykładak do Tryton DS. (o wymiarach:2180 x 1530 x 2050mm).

 cena urządzenia na zapytanie

 

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Folie soczewkowe

 

Szanowni Państwo,

 

Mamy zaszczyt zaprezentować innowacyjne folie soczewkowe, dzięki którym możecie Państwo uzyskać niezwykle interesujący efekt 3D.

 

 

Prezentowane folie występują w dwóch wariantach i wielkościach:

Folia do laminowania na zimno (cold lamination) przeznaczona do laminowania wszelkich typów zadruków ploterowych wydrukowanymi farbami solventowymi, ecosolventowymi i innymi.

 

Zastosowania
1)  Laminowanie papieru fotograficznego 
2)  Laminowanie zadrukowanej grafiki
3)  Materiały reklamowe zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne
4)  Laminowanie opakowań
5) Laminowanie obrazów reklamowych w celu zwiększenia ich wartości w oczach potencjalnego klienta poprzez uzyskanie specjalnego efektu głębi obrazu.

  

Folia banerowa służy natomiast do bezpośredniego zadruku przy użyciu dowolnych ploterów UV.  

Folia banerowa 3D gwarantuje nietylko znakomity efekt reklamowy ale również zapewnia uzyskanie niezwykłego efektu estetycznego w postaci głębi wydrukowanych obrazów.  Zapewnia wysokiej jakości efekt reklamy bardzo przyciągający wzrok i uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowe cechy folii pozwalającej na zadruk bezpośredni oraz ekspozycję zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń dodają wartości prezentowanej folii. Wielość możliwości jej wykorzystania pozwala na zastosowanie szerokiego wachlarza usług poligraficznych bezpośrednio na folii. 

Folia banerowa tworzy nową jakość w możliwości kreacji reklamy i stanowi krok do przodu w kierunku innowacyjności i zaskoczenia niepowtarzalnym wyglądem.

 

 

           

         Jako jedyny dystrybutor niniejszych folii w Polsce, chciałabymśmy, zachęcić Państwa do zainteresowania się tym niezwykle przyszłościowym i niszowym produktem, dzięki któremu można zrealizować całkowicie świeże i poszukiwane projekty.

 

 

          

 

Jeżeli wyrażacie Państwo zgodę na przesłanie oferty handlowej lub macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące załączonym produktów proszę o kontakt pod adresem mailowym biuro@multifol.com.pl, lub za pośrednictwem zakładki kontakt